PRACUJEMY TYLKO Z TYMI, KTÓRYCH LUBIMY. REKRUTACJA CZY DOBÓR WSPÓŁPRACOWNIKÓW GWARANTUJE SUKCES W BIZNESIE?

Data:  06.08.2018, godz: 16.30

Miejsce: VOLVO CAR WARSZAWA

ul. Marszałkowska 89, 03-901 Warszawa

 

 

.

 

Agenda Akademii:

 • 16:30 - 17:30 Rejestracja i Sesja Networkingowa - szansa na rozwinięcie swoich umiejętności komunikacji oraz nawiązanie wartościowych kontaktów.
 • 17:30 - 17:45 Powitanie - Rozpoczęcie spotkania
 • 17:45 - 18:05 Panel dyskusyjny 1
 • 18:10 - 18:30 Panel dyskusyjny 2
 • 18:30 - 19:00 Przerwa networkingowa, poczęstunek.
 • 19:00 - 19:30 Panel dyskusyjny 
 • 19:30 - 19:40 Podsumowanie spotkania - losowanie nagród.
 • 19:40 - 20:30 Sesja Networkingowa - zdjęcia z gośćmi i rozmowy.

Opcje dodatkowe:

15:15 - 16:30 Spotkanie Klubowiczów Networking Concierge Club

 • od 20:30 Kolacja z Prelegentami i Grzegorzem (dla posiadaczy Biletu VIP)
 • Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. 

Cena biletu wzrasta od Piątku przed wydarzeniem oraz rejestracja kończy się w Poniedziałek o 12:00. Bardzo prosimy o wcześniejsze kupowanie biletu, aby nie było problemu z dostępnością.image

Co można osiągnąć na Akademii Rekomendacji:

 • nawiązać wartościowe relacje biznesowe pomiędzy przedsiębiorcami
 • praktyczne przećwiczenie umiejętności networkingu i udzielania rekomendacji
 • otrzymanie nowej wiedzy i odpowiedzi na pytania z zakresu rekomendacji w biznesie 
 
Sponsorzy wydarzenia   

                             
       

 

 

 

Patroni Medialni

                         

 

 

 

    
        

 

Wioleta Wąsik

Talent&Recruitment Manager w Grupa Żywiec S.A

Beata Bukowska


Partner Zarządzający w firmie Inwenta Sp. z o. o.,
współzałożyciel Stowarzyszenia Interim Managers (SIM), coach ICC oraz coach LMI, magister neofilologii na UW.

Od 1999 roku związana jest z branżą doradztwa personalnego. Swoje doświadczenia w tym obszarze budowała pracując zarówno w firmach polskich i zagranicznych. Dzięki pracy w TMP World Wide miała okazje poznać i zastosować najnowocześniejszą wiedzę i praktykę z zakresu HR. W 2004 roku została współzałożycielem firmy doradztwa personalnego Inwenta, w której pełni rolę Partnera Zarządzającego. Beata posiada praktyczną wiedzę z zakresu zarządzania oraz z obszaru HR. Przygotowuje i prowadzi projekty diagnozy i oceny potencjału pracowników i kandydatów do pracy metodą Assessment i Development Centre. Angażuje się w projekty ocen pracowniczych, oceny 360°, prowadzi szkolenia i warsztaty metodą coachingową dla kadr kierowniczych. Beata posiada bogate doświadczenia w realizacji projektów rekrutacyjnych dla wielu firm polskich i międzynarodowych. Od 2007 roku realizuje coachingi metodą ICC, a w 2009 roku poznała metodykę pracy LMI. Na co dzień zarządza kilkunastoosobowym zespołem konsultantów. Od 2004 roku aktywnie działa na rzecz rozwoju polskiego rynku rekrutacyjnego w obszarze interim management. Od maja 2017 r. Prezes SNI, sieci zrzeszającej międzynarodowe firmy Executive Search.

Victoria Iwanowska

Przedsiębiorcą i organizatorką jest od zawsze. W czasie studiów organizowała eventy, w tym imprezy, targi, juwenalia i wyjazdy zagraniczne dla studentów, angażowała się w także w inicjatywy w ramach Parlamentu Studentów.

Jej firma, Victoria Travel & Events, od 17 lat zajmuje się organizacją wyjazdów indywidualnych i korporacyjnych.

Aktualnie jej oczkiem w głowie jest rozwijanie marki agencjaVi.pl, specjalizującej się w rozwoju organizacji B2B poprzez programy wsparcia sprzedaży, wyjazdy incentive travel, misje gospodarcze oraz organizację wydarzeń i eventów.

Działa po jasnej stronie mocy, wszystkie projekty nakierowane są na rozwój firm i ich ludzi.

Romeo Grzębowski

Prezes Zarządu Extended DISC Polska

Od ponad 15 lat wspiera w rozwoju liderów i ich zespoły. Przeprowadził setki warsztatów i konsultacji pomagając liderom odkryć swój naturalny potencjał i lepiej wykorzystać potencjał ich zespołów. Pomaga wdrażać zmiany w organizacji z wykorzystaniem programu Leading Bold Change i metodologii 8 Kroków Johna Kottera. Wprowadził na polski rynek markę Extended DISC i zbudował silną pozycję firmy i jej rozwiązań docierając wraz z zespołem do ponad 1200 organizacji. Partner w firmie TIME FOR TEAM oraz Prezes Zarządu Extended DISC Polska. Doświadczenie zdobywał również m.in. jako: HR Manager – Xerox Polska, konsultant – Nicholson International, praktykant – Harley-Davidson Motor Company. Jest absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończył także IESE Business School, University of Navarra. Współzałożyciel Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce.Pasjonuje się sportami zespołowymi, w szczególności koszykówką. Wspiera profesjonalne i amatorskie zespoły sportowe w budowaniu efektywnej współpracy.


Partnerzy

Mennica Wrocławska
BNI Polska
Gra o Milion
Rekruter
Maculewicz
Stowarzyszenie branży eventowej