WIZJA I DETERMINACJA W BIZNESIE, A TRUDNE DECYZJE

Data: 15.01.2018, godz: 16.30

Miejsce: Bussines Link PGE Narodowy

ul. Al. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa

klatka K4

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co zrobić, żeby praca dla Twoich pracowników była wyzwaniem, a nie obowiązkiem, a osiąganie celów realizowaniem własnych ambicji, a nie koniecznością? Turkusowe Organizacje opierają się o trzy filary: 
-samozarządzanie, 
-dążenie do pełni 
-cel ewolucyjny.

Wizja Turkusowej Samoorganizacji wydaje się być utopijna, ale czy Twoi współpracownicy są gotowi?

Agenda Akademii:

 • 16:30 - 17:30 Rejestracja i Sesja Networkingowa - szansa na rozwinięcie swoich umiejętności komunikacji oraz nawiązanie wartościowych kontaktów.
 • 17:30 - 17:45 Powitanie - Rozpoczęcie spotkania
 • 17:45 - 18:05 Panel dyskusyjny 1
 • 18:10 - 18:30 Panel dyskusyjny 2
 • 18:30 - 19:00 Przerwa networkingowa, poczęstunek.
 • 19:00 - 19:30 Panel dyskusyjny Trudne decyzje w biznesie
 • 19:30 - 19:40 Podsumowanie spotkania - losowanie nagród.
 • 19:40 - 20:30 Sesja Networkingowa - zdjęcia z gośćmi i rozmowy.

Opcje dodatkowe:

15:15 - 16:30 Szkolenie Networking Master Class  (dla osób które wykupiły opcję)

 • od 20:30 Kolacja z Prelegentami i Grzegorzem (dla posiadaczy Biletu VIP)
 • Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. 

Cena biletu wzrasta od Piątku przed wydarzeniem oraz rejestracja kończy się w Poniedziałek o 12:00. Bardzo prosimy o wcześniejsze kupowanie biletu, aby nie było problemu z dostępnością.image

Co można osiągnąć na Akademii Rekomendacji:

 • nawiązać wartościowe relacje biznesowe pomiędzy przedsiębiorcami
 • praktyczne przećwiczenie umiejętności networkingu i udzielania rekomendacji
 • otrzymanie nowej wiedzy i odpowiedzi na pytania z zakresu rekomendacji w biznesie 
 
Sponsorzy wydarzenia   

MC-logo   
       

Patroni Medialni

                         

 

 

 

    
        

 

Paweł Komar

Członek Zarządu Open Finance SA i Home Broker SA.

Z Open Finance SA związany od 2006 roku. Obecnie odpowiada za obszar sprzedaży w całej grupie Open Finance i Home Broker. Na swoim koncie ma m.in. budowę i rozwój największej w Polsce mobilnej sieci pośrednictwa finansowego – Open Direct. Stworzył i współzarządza siecią partnerską Open Partners zrzeszającą partnerów zewnętrznych. Od 2015 pełni też rolę Członka Zarządu i Dyrektora Generalnego Home Broker SA, odpowiadającego za obszar strategicznej współpracy z branżą deweloperską i wszystkie sieci sprzedaży. Jeden z autorów projektu „E-baza” – zrzeszającego małe agencje nieruchomości. Obecnie nadzoruje i wspiera nowy, unikatowy projekt na rynku franczyzowym, łączący 3 marki -  Open Finance, Home Broker i Open Brokers.

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na wydziale Zarządzania i Finansów. Obecnie w trakcie studiów Master of Business Administration, Executive Studies na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. W wolnych chwilach przygotowuje się do kolejnych triathlonów i maratonów.

Robert Krool

Fundator, prezes zarządu Fundacji LifeSkills. Mediator i mentor.

W swoim 27 letnim dorobku edukacyjnym i biznesowym zgromadził unikatowe doświadczenie:

 • poprowadził przeszło 10 tys. godzin sesji mentoringowych i mediacyjnych,
 • uczestniczył w decyzjach o wartości przekraczającej 5 mld złotych,
 • zrealizował przeszło 2 tys. indywidualnych analiz wyróżników ludzkich,
 • reżyserował ponad 50 projektów sukcesyjnych oraz restrukturyzacyjnych,
 • w jego seminariach i warsztatach wzięło udział ponad 600 tys. decydentów.

Był jednym z nielicznych biegłych sądowych w kraju, w dziedzinie restrukturyzacji i oceny ryzyka biznesowego. Sklasyfikowany przez media na 7. miejscu w rankingu najbardziej wpływowych doradców biznesu w Polsce. Członek-założyciel i prezes zarządu Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Autor 8 książek. Współtwórca oraz jeden z wiodących animatorów nowej kategorii scenicznej: Mentoring Theater.
Wraz dr. n. med. Jarosławem Sikorą jest pomysłodawcą i założycielem Liceum Ogólnokształcącego LIFESKILLS Nr 1 w Warszawie. Jest to pierwsza placówka w Polsce kształcąca młodzież w profilach: medycznym, matematyczno-logicznym, wzbogaconych o indywidualną strategię edukacyjną ucznia oraz o zajęcia programowe z Uważności, Teatru Improwizacji i Eksperymentów Użytecznych Życiowo. Integralnym elementem programowym szkoły jest znany i szanowany od 23 lat Kurs Sikory – Matura Wysokich Lotów.

Jacek Santorski

psycholog społeczny i psycholog biznesu, były psychoterapeuta. Doradca przedsiębiorców, wykładowca i mentor. Od wielu lat nieprzerwanie popularyzuje psychologię w mediach, jest autorem 10 poczytnych książek. Założył z Dominiką Kulczyk firmę doradczą Values. Specjalizuje się w doradztwie dla top managerów i przedsiębiorców, znany jest z inspirujących wykładów dla kadry zarządzającej. Dyrektor programowy studiów podyplomowych Akademia Psychologii Przywództwa w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. W latach 1979 - 1999 założył i współprowadził ośrodek psychoterapii i treningu Laboratorium Psychoedukacji, a w latach 1990-2005 autorskie wydawnictwo Jacek Santorski & Co.


Partnerzy

Mennica Wrocławska
BNI Polska
Gra o Milion
Rekruter
Maculewicz
Stowarzyszenie branży eventowej