Rola emocji na drodze do sukcesu

Data: 12.03.2018, godz: 16.30

Miejsce: Bussines Link PGE Narodowy

ul. Al. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa

klatka K4

Jesteśmy istotami emocjonalnymi. Zarówno w życiu prywatnym jak i w biznesie. Niezależnie roli jaką pełnimy.   

Ponad 100 lat temu powstało pojęcie ilorazu inteligencji ( IQ ), pod koniec XX w. zaczęto mówić o inteligencji emocjonalnej ( EQ ). 
Emocje mogą nam w biznesie zarówno pomagać jak i szkodzić. 
 
 • Jak je rozpoznawać? 
 • Jak nimi zarządzać? 
 • Co robić aby nas wspierały? 
 • Jak minimalizować negatywny wpływ, jaki mogą mieć na naszą karierę?
 O tym i nie tylko będę rozmawiał z ekspertami w tej dziedzinie.

 

Agenda Akademii:

 • 16:30 - 17:30 Rejestracja i Sesja Networkingowa - szansa na rozwinięcie swoich umiejętności komunikacji oraz nawiązanie wartościowych kontaktów.
 • 17:30 - 17:45 Powitanie - Rozpoczęcie spotkania
 • 17:45 - 18:05 Panel dyskusyjny 1
 • 18:10 - 18:30 Panel dyskusyjny 2
 • 18:30 - 19:00 Przerwa networkingowa, poczęstunek.
 • 19:00 - 19:30 Panel dyskusyjny 
 • 19:30 - 19:40 Podsumowanie spotkania - losowanie nagród.
 • 19:40 - 20:30 Sesja Networkingowa - zdjęcia z gośćmi i rozmowy.

Opcje dodatkowe:

15:15 - 16:30 Szkolenie Networking Master Class  (dla osób które wykupiły opcję)

 • od 20:30 Kolacja z Prelegentami i Grzegorzem (dla posiadaczy Biletu VIP)
 • Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. 

Cena biletu wzrasta od Piątku przed wydarzeniem oraz rejestracja kończy się w Poniedziałek o 12:00. Bardzo prosimy o wcześniejsze kupowanie biletu, aby nie było problemu z dostępnością.image

Co można osiągnąć na Akademii Rekomendacji:

 • nawiązać wartościowe relacje biznesowe pomiędzy przedsiębiorcami
 • praktyczne przećwiczenie umiejętności networkingu i udzielania rekomendacji
 • otrzymanie nowej wiedzy i odpowiedzi na pytania z zakresu rekomendacji w biznesie 
 
Sponsorzy wydarzenia   

MC-logo   
       

Patroni Medialni

                         

 

 

 

    
        

 

Łukasz Milewski

Mentor, biznesmen, autor, człowiek, który całe życie niemożliwe zamienia w zrealizowane, dlatego wielu ludzi postrzega go jako eksperta w dziedzinie skuteczności.


Autor trzech bestsellerów w tym „Czas na Zmiany” i „Potężny Ponad Miarę”, który odsłania kulisy jego pasji, jaką jest tworzenie skutecznych narzędzi do rozwoju człowieka, w każdej płaszczyźnie życia.

Był pierwszym człowiekiem w Polsce, który poza GPW stworzył dużą społeczność inwestorów prowadząc przez lata Akademię Inwestora. W tym czasie organizował szereg konferencji z największymi autorytetami ze świata, którzy występowali na jego zaproszenie na konferencjach „Mistrzowie Rynku”.

Jego firma Milewski & Partnerzy jako pierwsza zorganizowała największe wydarzenia w Europie i jedne z największych na świecie takie jak: The Way Ahead, Życie Bez Ograniczeń i wiele innych. Sprowadził do Polski takie autorytety jak: Anthony Robbins, Douglas Nelson, Les Brown, T. Harv Eker i wielu innych.

Wspiera startupy biznesowe, w części z nich jest inwestorem. Jest przekonany, że dobry pomysł, wiara i działanie to wystarczające powody do sukcesu.

Jest szczęśliwym mężem Barbary Milewski. Wspólnie od ponad dwunastu lat współtworzą projekty, które mają wpływ na setki tysięcy ludzkich istnień.

Jest członkiem i liderem prestiżowego World Class Speaker Agency, która zrzesza ponad 20 partnerów zagranicznych, tworząc społeczność największych organizatorów na świecie, których celem jest dbanie o jakość odbywających się wydarzeń.

Jako Mentor występował w takich krajach jak: Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Brazylia, Szwajcaria, gdzie dzielił się swoim inspirującym doświadczeniem.

Jako człowiek jest marzycielem, który jednocześnie twardo stąpa po ziemi. Z niebywałą skutecznością realizuje swoje cele w życiu

Krzysztof Sadecki

Polski finansista i analityk biznesowy, ekspert w dziedzinie alternatywnych rynków inwestycyjnych, publicysta, autor cyklu książek „Własny business – dlaczego tak?”. Obecnie Ambasador Dobrej Woli w Międzynarodowej Komisji Praw Człowieka specjalny status konsularny ONZ, redaktor naczelny magazynu Businessman Today.

Jest absolwentem studiów MBA na City University London w Wielkiej Brytanii, wydziału Psychologii Marketingu i Reklamy Wyższej Szkoły Zarządzania w Warszawie (obecnie Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie), studiował również na kierunku Administracja i Zarządzanie Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie. Swoją karierę rozpoczął w banku BPH, gdzie udało mu się awansować do kadry kierowniczej. Jako ekspert piastował stanowiska doradcze Warty, Ergo Hestii i Polkomtelu, rozwijając jednocześnie własną firmę oraz budując od podstaw holding spółek wyspecjalizowanych w doradztwie gospodarczym. Od 2015 roku jest Ambasadorem Dobrej Woli w IHRC (International Human Rights 

Dariusz Gębarowski

Plant Manager w Kongsberg Automotive Polska


Partnerzy

Mennica Wrocławska
BNI Polska
Gra o Milion
Rekruter
Maculewicz
Stowarzyszenie branży eventowej