ZAUFANIE, A SKALOWANIE BIZNESU

Data: 09.04.2018, godz: 16.30

Miejsce: Bussines Link PGE Narodowy

ul. Al. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa

klatka K4

 

 Z ideą "skalowania biznesu" zetknąłem się w 2012 roku na konferencji BNI w Budapeszcie. Bardzo spodobała mi się ta koncepcja, ponieważ jako trener i konsultant przez wiele lat obserwowałem szalony wzrost różnych firm, a potem ich problemy. Dostrzegałem objawy, ale nie rozumiałem przyczyn. Zastanawiałem się, co było przyczyną takich sytuacji.
Czy tylko kwestia osobowości właściciela?
Czy coś jeszcze?
Co pomogłoby przedsiębiorcom na wczesnym etapie rozwoju firmy uniknąć porażki?
Czy istnieje KLUCZ DO WZRASTANIA W BIZNESIE od małego, kilkuosobowego biznesu do kilkusetosobowej firmy?

O tym i o roli zaufania w rozwoju firm będziemy rozmawiali już 9.04. 

Agenda Akademii:

 • 16:30 - 17:30 Rejestracja i Sesja Networkingowa - szansa na rozwinięcie swoich umiejętności komunikacji oraz nawiązanie wartościowych kontaktów.
 • 17:30 - 17:45 Powitanie - Rozpoczęcie spotkania
 • 17:45 - 18:05 Panel dyskusyjny 1
 • 18:10 - 18:30 Panel dyskusyjny 2
 • 18:30 - 19:00 Przerwa networkingowa, poczęstunek.
 • 19:00 - 19:30 Panel dyskusyjny 
 • 19:30 - 19:40 Podsumowanie spotkania - losowanie nagród.
 • 19:40 - 20:30 Sesja Networkingowa - zdjęcia z gośćmi i rozmowy.

Opcje dodatkowe:

15:15 - 16:30 Szkolenie Networking Master Class  (dla osób które wykupiły opcję)

 • od 20:30 Kolacja z Prelegentami i Grzegorzem (dla posiadaczy Biletu VIP)
 • Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. 

Cena biletu wzrasta od Piątku przed wydarzeniem oraz rejestracja kończy się w Poniedziałek o 12:00. Bardzo prosimy o wcześniejsze kupowanie biletu, aby nie było problemu z dostępnością.image

Co można osiągnąć na Akademii Rekomendacji:

 • nawiązać wartościowe relacje biznesowe pomiędzy przedsiębiorcami
 • praktyczne przećwiczenie umiejętności networkingu i udzielania rekomendacji
 • otrzymanie nowej wiedzy i odpowiedzi na pytania z zakresu rekomendacji w biznesie 
 
Sponsorzy wydarzenia   

    
       

Patroni Medialni

                         

 

 

 

    
        

 

Ryszard Chmura

Prezes Zarządu PromoHolding – prężnie rozwijającej się grupy spółek branży reklamowej. Doświadczony przedsiębiorca i inwestor. Pasję do biznesu realizuje budując trwałe, innowacyjne i rentowne struktury w ramach holdingu. Jego kariera zawodowa odzwierciedla konsekwentnie wdrażaną maksymę, że sukces można zaplanować. Inspiruje do podejmowania odważnych decyzji; doradza i edukuje w ramach Alternatywnej Szkoły Biznesu i Rozwoju Osobistego oraz wykładów na uczelniach i konferencjach w całym kraju. Jako Dyrektor Narodowy BNI Polska pomaga ponad 1000 przedsiębiorcom rozwijać ich firmy. W ciągu 5 lat wprowadził PromoHolding do pierwszej dziesiątki największych firm branży interaktywnej w Polsce. Codziennie wspiera swoich klientów i partnerów biznesowych w ich drodze do osiągania sukcesu.

Wojciech Szapiel

Prezes Zarządu Inventity Foundation. Partner Zarządzający Polish Investment Fund

 • Menedżer, inwestor, ekspert w dziedzinie transferu technologii oraz pozyskiwania kapitału
 • Wykładowca w zakresie transferu technologii oraz innowacji dla przedsiębiorstw
 • Prelegent na kilkudziesięciu konferencjach w obszarze zarządzania innowacją, inwestycji na etapie early stage, zarządzania podmiotami VC, wspierania działalności startup-owej.
 • Wyróżniony za najlepszą Inwestycję Roku 2010 w Europie (Impact Investment of the Year), przyznaną przez European Trade Association for Business Angels, Seed Funds & Early Stage Market Players (EBAN)
 • Certyfikowany trener i doradca Strategic Planning and Performance Management - Metodologii Prof. Erica Flamholtza - wybitnego wykładowcy z Uniwersytetu UCLA w Kalifornii oraz praktyka biznesu, współtwórcy sukcesów wielu globalnych firm.

Specjalizuje się w kreowaniu i wdrażaniu innowacyjnych strategii, tematyce transferu technologii oraz poprawie efektywności inwestycyjnej. Posiada blisko 20 letnie doświadczenie zawodowe zdobyte podczas pracy dla renomowanych firm w Polsce i Wlk. Brytanii, w tym 10-letnia praktyka na rynku PE/VC. Posiada dyplom z Private Equity i Venture Capital z Uniwersytetu Bocconi w Mediolanie. Jest certyfikowanym doradcą Strategic Planning and Performance Management Systems – metodologii Management Systems Corporations, Prof. Framholtza – wybitnego wykładowcy z UCLA Anderson School of Management w Los Angeles. Pełnił rolę eksperta merytorycznego, Komisji Europejskiej – Directoriate General for Research and Innovation z zakresu budowy modelu inwestycji UE w Fundusze Funduszy (FOF). Jest autorem i współautorem kilkunastu wdrożonych strategii zmian i rozwoju przedsiębiorstw oraz przekształceń kapitałowych w sektorach, tj. energetycznym, finansowym, IT. Zrealizował kilkadziesiąt projektów z zakresu brokeringu wiedzy’ dla naukowców, wyposażając beneficjentów projektu w wiedzę i narzędzia, które przygotują̨ ich do wejścia w wybrany proces inwestycyjny. Jest współautorem strategii rozwoju kilku inkubatorów technologicznych oraz Parku Naukowo Technologicznego na południu Polski. Wojciech jest mówcą podczas licznych konferencji i seminariów w Polsce i zagranicą.

.

Sebastian Kotow

Autor, praktyk biznesu, inspirujący mówca oraz wykładowca psychologii zarządzania na studiach MBA, programie Koźmiński Advanced Management Program i podyplomowych studiach Psychologia Biznesu dla Menedżerów na Akademii Leona Koźmińskiego.
Obecnie CEO w Institute of Behavioral Design (IoBD) – organizacji zajmującej się badaniami oraz implementacją wiedzy i narzędzi psychologii pozytywnej, ekonomicznej i neurokogniwistyki w procesach zmian organizacji oraz rozwoju kompetencji menedżerskich.

Do  2006 r. był prezesem oraz udziałowcem w Brian Tracy International a w latach 2013-2014 był członkiem zarządu Door Group S.A. oraz pełnił rolę CEO firmy FranklinCovey w Polsce.

W jego wykładach w ciągu ostatnich 10 lat wzięło udział ponad 90 tys. uczestników z 80 krajów świata. Przemawiał do grup liczących od 500 do ponad 4000 osób. Oprócz Polski, prowadzi wykłady m.in. w Hiszpanii, Belgii, Ukrainie, Szwecji, Wielkiej Brytanii oraz Austrii. Jest regularnie zapraszany na gościnne wystąpienia i wykłady graduacyjne w najlepszych uczelniach biznesowych.


Partnerzy

Mennica Wrocławska
BNI Polska
Gra o Milion
Rekruter
Maculewicz
Stowarzyszenie branży eventowej