SUKCES KOBIET Z PASJĄ

Data: 11.09.2017, godz: 16.30

Miejsce: Bussines Link PGE Narodowy

ul. Al. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa

klatka K4

 

logo3_164634_20170807152702..

Choć nie brakuje w Polsce kobiet, które osiągnęły sukces, nadal zdecydowanie częściej mówi się o mężczyznach, którzy pną się po drabinie biznesu.

Czy zapominamy o kobietach w biznesie? A może one nie tak chętnie chwalą się swoimi osiągnięciami?

Od dawna promuję, polecam firmy i organizacje prowadzone przez kobiety.

Wierzę, że są obszary, gdzie mogą one zdecydowanie wnieść inną wartość niż mężczyźni. Zarówno przez swoje o wiele bardziej empatycznie podejście do zarządzania ludźmi i firmą, jak i dzięki umiejętnościom, które mają wrodzone. Podzielam zdanie E. Zubrzyckiej i A. Chybickiej: "Dotąd krytykowane kobiece cechy, takie jak misyjność, uczuciowość, uważność, troskliwość i wiele innych, stanowią wielki niewykorzystany potencjał i zmieniają zimny świat biznesu." (Siła kobiet w biznesie)

Czy łatwo jest zajmować się domem, dziećmi oraz jednocześnie zarządzać dużą firmą, pozostając przy tym "fajną babką", która dba o swoje pasje i spełnia marzenia? Jak trudno jest wejść na sam szczyt kariery w wysokich szpilkach? Czy makijaż i kawa wystarczy, bo po nieprzespanej nocy mistrzowsko poprowadzić jedno z najważniejszych spotkań biznesowych w firmie?Poruszymy ten temat 11 września podczas Akademii Grzegorza Turniaka - Sukces kobiet z pasją.

Dla wszystkich Pań, które się zarejestrują - mamy kod prezent dla koleżanki - kod na darmowe wejście 😊

Agenda Akademii:

 • 16:30 - 17:30 Rejestracja i Sesja Networkingowa - szansa na rozwinięcie swoich umiejętności komunikacji oraz nawiązanie wartościowych kontaktów.
 • 17:30 - 17:45 Powitanie - Rozpoczęcie spotkania
 • 17:45 - 18:05 Panel dyskusyjny cz.1
 • 18:10 - 18:30 Panel dyskusyjny cz.2
 • 18:30 - 19:00 Przerwa networkingowa, poczęstunek.
 • 19:00 - 19:30 Panel dyskusyjny cz.3
 • 19:30 - 19:40 Podsumowanie spotkania - losowanie nagród.
 • 19:40 - 20:30 Sesja Networkingowa - zdjęcia z gośćmi i rozmowy.

Opcje dodatkowe:

15:15 - 16:30 Szkolenie Networking Master Class  (dla osób które wykupiły opcję)

 • od 20:30 Kolacja z Prelegentami i Grzegorzem (dla posiadaczy Biletu VIP)
 • Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. 

Cena biletu wzrasta od Piątku przed wydarzeniem oraz rejestracja kończy się w Poniedziałek o 12:00. Bardzo prosimy o wcześniejsze kupowanie biletu, aby nie było problemu z dostępnością.image

Co można osiągnąć na Akademii Rekomendacji:

 • nawiązać wartościowe relacje biznesowe pomiędzy przedsiębiorcami
 • praktyczne przećwiczenie umiejętności networkingu i udzielania rekomendacji
 • otrzymanie nowej wiedzy i odpowiedzi na pytania z zakresu rekomendacji w biznesie 
 
Sponsorzy wydarzenia   

MC-logo    BusinessLink_logo_pion
        

 

 

 

Patroni Medialni

                    

Wydarzenie organizowane we współpracy z:

 

media trener logo 

 

    
        

 

Martyna Zastawna

Młoda, przedsiębiorcza kobieta. Założycielka i właścicielka WoshWosh - innowacyjnego na skale światową biznesu, zajmującego się odnową, naprawą, czyszczeniem i personalizacją obuwia. Laureatka plebiscytu Diamenty Kobiecego Biznesu oraz wyróżniona wśród najbardziej kreatywnych osób w polskim biznesie wg. magazynu Brief.

dr Agnieszka Grostal

Ekspert w zarządzaniu sprzedażą. Właściciel firmy doradczej Salents (http://salents.com/ ).
Prowadzi cykl praktycznych warsztatów SALES UP! podczas których uczy przedsiębiorców, managerów i dyrektorów sprzedaży, jak skutecznie zwiększyć sprzedaż oraz zyski firmy.
Od prawie 20 lat zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem strategii sprzedażowych, kreuje taktykę sprzedaży, opracowuje modele biznesowe i wprowadza nowe produkty na polski rynek.
Zdobywała doświadczenie na stanowiskach managerskich w międzynarodowych korporacjach finansowych, m.in. Banku Handlowym w Warszawie - Citibank, ING Banku Śląskim oraz BBL Asset Managment w Paryżu.
Doktor nauk ekonomicznych, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Universite Paris II Pantheon Assas w Paryżu, wykładowca na wyższych uczelniach ekonomicznych.
Dr Agnieszka Grostal swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się podczas konferencji tj. Trendy Sprzedaży 2017, III Forum Szefów Sprzedaży czy Sales Team Management.
Udziela komentarzy oraz pisze artykuły eksperckie dla takich tytułów jak: Szef Sprzedaży, Nowa Sprzedaż czy Personel i Zarządzanie.
Prowadzi eksperckiego bloga: www.agnieszkagrostal.com .

Estera Olejniczak

Certyfikowany coach kryzysowy i coach kryzysowy w biznesie, specjalista ds. komunikacji. Praktyk NLP, trenerka Nonviolent communication oraz umiejętności psychospołecznych. Ukończyła studia M.A. in Education na Middlesex University. Jest współzałożycielką firmy szkoleniowocoachingowej Next Level. 


Partnerzy