SUKCES KOBIET Z PASJĄ

Data: 11.09.2017, godz: 16.30

Miejsce: Bussines Link PGE Narodowy

ul. Al. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa

klatka K4

 

logo3_164634_20170807152702..

Choć nie brakuje w Polsce kobiet, które osiągnęły sukces, nadal zdecydowanie częściej mówi się o mężczyznach, którzy pną się po drabinie biznesu.

Czy zapominamy o kobietach w biznesie? A może one nie tak chętnie chwalą się swoimi osiągnięciami?

Od dawna promuję, polecam firmy i organizacje prowadzone przez kobiety.

Wierzę, że są obszary, gdzie mogą one zdecydowanie wnieść inną wartość niż mężczyźni. Zarówno przez swoje o wiele bardziej empatycznie podejście do zarządzania ludźmi i firmą, jak i dzięki umiejętnościom, które mają wrodzone. Podzielam zdanie E. Zubrzyckiej i A. Chybickiej: "Dotąd krytykowane kobiece cechy, takie jak misyjność, uczuciowość, uważność, troskliwość i wiele innych, stanowią wielki niewykorzystany potencjał i zmieniają zimny świat biznesu." (Siła kobiet w biznesie)

Czy łatwo jest zajmować się domem, dziećmi oraz jednocześnie zarządzać dużą firmą, pozostając przy tym "fajną babką", która dba o swoje pasje i spełnia marzenia? Jak trudno jest wejść na sam szczyt kariery w wysokich szpilkach? Czy makijaż i kawa wystarczy, bo po nieprzespanej nocy mistrzowsko poprowadzić jedno z najważniejszych spotkań biznesowych w firmie?Poruszymy ten temat 11 września podczas Akademii Grzegorza Turniaka - Sukces kobiet z pasją.

Dla wszystkich Pań, które się zarejestrują - mamy kod prezent dla koleżanki - kod na darmowe wejście 😊

Agenda Akademii:

 • 16:30 - 17:30 Rejestracja i Sesja Networkingowa - szansa na rozwinięcie swoich umiejętności komunikacji oraz nawiązanie wartościowych kontaktów.
 • 17:30 - 17:45 Powitanie - Rozpoczęcie spotkania
 • 17:45 - 18:05 Panel dyskusyjny cz.1
 • 18:10 - 18:30 Panel dyskusyjny cz.2
 • 18:30 - 19:00 Przerwa networkingowa, poczęstunek.
 • 19:00 - 19:30 Panel dyskusyjny cz.3
 • 19:30 - 19:40 Podsumowanie spotkania - losowanie nagród.
 • 19:40 - 20:30 Sesja Networkingowa - zdjęcia z gośćmi i rozmowy.

Opcje dodatkowe:

15:15 - 16:30 Szkolenie Networking Master Class  (dla osób które wykupiły opcję)

 • od 20:30 Kolacja z Prelegentami i Grzegorzem (dla posiadaczy Biletu VIP)
 • Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. 

Cena biletu wzrasta od Piątku przed wydarzeniem oraz rejestracja kończy się w Poniedziałek o 12:00. Bardzo prosimy o wcześniejsze kupowanie biletu, aby nie było problemu z dostępnością.image

Co można osiągnąć na Akademii Rekomendacji:

 • nawiązać wartościowe relacje biznesowe pomiędzy przedsiębiorcami
 • praktyczne przećwiczenie umiejętności networkingu i udzielania rekomendacji
 • otrzymanie nowej wiedzy i odpowiedzi na pytania z zakresu rekomendacji w biznesie 
 
Sponsorzy wydarzenia   

MC-logo    BusinessLink_logo_pion
        

 

 

 

Patroni Medialni

                    

Wydarzenie organizowane we współpracy z:

 

media trener logo 

 

    
        

 

Martyna Zastawna

Młoda, przedsiębiorcza kobieta. Założycielka i właścicielka WoshWosh - innowacyjnego na skale światową biznesu, zajmującego się odnową, naprawą, czyszczeniem i personalizacją obuwia. Laureatka plebiscytu Diamenty Kobiecego Biznesu oraz wyróżniona wśród najbardziej kreatywnych osób w polskim biznesie wg. magazynu Brief.

dr Agnieszka Grostal

Ekspert w zarządzaniu sprzedażą. Właściciel firmy doradczej Salents (http://salents.com/ ).
Prowadzi cykl praktycznych warsztatów SALES UP! podczas których uczy przedsiębiorców, managerów i dyrektorów sprzedaży, jak skutecznie zwiększyć sprzedaż oraz zyski firmy.
Od prawie 20 lat zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem strategii sprzedażowych, kreuje taktykę sprzedaży, opracowuje modele biznesowe i wprowadza nowe produkty na polski rynek.
Zdobywała doświadczenie na stanowiskach managerskich w międzynarodowych korporacjach finansowych, m.in. Banku Handlowym w Warszawie - Citibank, ING Banku Śląskim oraz BBL Asset Managment w Paryżu.
Doktor nauk ekonomicznych, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Universite Paris II Pantheon Assas w Paryżu, wykładowca na wyższych uczelniach ekonomicznych.
Dr Agnieszka Grostal swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się podczas konferencji tj. Trendy Sprzedaży 2017, III Forum Szefów Sprzedaży czy Sales Team Management.
Udziela komentarzy oraz pisze artykuły eksperckie dla takich tytułów jak: Szef Sprzedaży, Nowa Sprzedaż czy Personel i Zarządzanie.
Prowadzi eksperckiego bloga: www.agnieszkagrostal.com .

Estera Olejniczak

Certyfikowany coach kryzysowy i coach kryzysowy w biznesie, specjalista ds. komunikacji. Praktyk NLP, trenerka Nonviolent communication oraz umiejętności psychospołecznych. Ukończyła studia M.A. in Education na Middlesex University. Jest współzałożycielką firmy szkoleniowocoachingowej Next Level. 


Partnerzy

Mennica Wrocławska
BNI Polska
Gra o Milion
Rekruter
Maculewicz
Stowarzyszenie branży eventowej