TURKUSOWE ORGANIZACJE - EDYCJA ŚWIĄTECZNA - O FINANSACH W TURKUSIE

Data: 11.12.2017, godz: 16.30

Miejsce: Bussines Link PGE Narodowy

ul. Al. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa

klatka K4

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co zrobić, żeby praca dla Twoich pracowników była wyzwaniem, a nie obowiązkiem, a osiąganie celów realizowaniem własnych ambicji, a nie koniecznością? Turkusowe Organizacje opierają się o trzy filary: 
-samozarządzanie, 
-dążenie do pełni 
-cel ewolucyjny.

Wizja Turkusowej Samoorganizacji wydaje się być utopijna, ale czy Twoi współpracownicy są gotowi?

Agenda Akademii:

 • 16:30 - 17:30 Rejestracja i Sesja Networkingowa - szansa na rozwinięcie swoich umiejętności komunikacji oraz nawiązanie wartościowych kontaktów.
 • 17:30 - 17:45 Powitanie - Rozpoczęcie spotkania
 • 17:45 - 18:05 Panel dyskusyjny Profesor Andrzej Bikle
 • 18:10 - 18:30 Panel dyskusyjny Rafał Ohme
 • 18:30 - 19:00 Przerwa networkingowa, poczęstunek.
 • 19:00 - 19:30 Panel dyskusyjny Permanentne finanse - czy to takie proste?  Emil Osiewicz, Andrzej Blikle, Rafał Ohme
 • 19:30 - 19:40 Podsumowanie spotkania - losowanie nagród.
 • 19:40 - 20:30 Sesja Networkingowa - zdjęcia z gośćmi i rozmowy.

Opcje dodatkowe:

15:15 - 16:30 Szkolenie Networking Master Class  (dla osób które wykupiły opcję)

 • od 20:30 Kolacja z Prelegentami i Grzegorzem (dla posiadaczy Biletu VIP)
 • Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. 

Cena biletu wzrasta od Piątku przed wydarzeniem oraz rejestracja kończy się w Poniedziałek o 12:00. Bardzo prosimy o wcześniejsze kupowanie biletu, aby nie było problemu z dostępnością.image

Co można osiągnąć na Akademii Rekomendacji:

 • nawiązać wartościowe relacje biznesowe pomiędzy przedsiębiorcami
 • praktyczne przećwiczenie umiejętności networkingu i udzielania rekomendacji
 • otrzymanie nowej wiedzy i odpowiedzi na pytania z zakresu rekomendacji w biznesie 
 
Sponsorzy wydarzenia   

MC-logo   
       

Patroni Medialni

                         

 

 

 

    
        

 

Tomasz Kalko

Trener, coach, mówca motywacyjny i menadżer z dwudziestoletnim stażem. Przeszkolił ponad 20.000 osób. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Dyrektor ds. Rozwoju, w firmie BLACHY PRUSZYŃSKI. Specjalizuje się w szkoleniach biznesowych, promując styl zarządzania oparty na wartościach i głębokich relacjach z partnerami, współpracownikami i podwładnymi. Twórca skutecznych i prostych technik trenerskich oraz modelu rozwoju jednostki i organizacji opartego na wartościach i efektywności biznesowej. Prowadzi autorskie szkolenia z: przywództwa, sprzedaży, wywierania wpływu, komunikacji, psychologii biznesu, tworzenia i motywowania zespołów.

IZABELA KLUZEK-KOT

Jestem dyrektorem zarządzającym HPR Group oraz certyfikowanym Coachem ICF, trenerem biznesu, ale przede wszystkim propagatorem turkusowego podejścia w organizacjach jak i codziennym życiu rodzinnym. Przy Massachusetts Institute of Technology (MIT) ukończyłam kurs U.Lab prowadzony przez Otto Scharmera, którego postać i dorobek prezentuję w Polsce podczas swoich wykładów.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w firmie doradczo-szkoleniowej. Przez okres ponad 13 lat zajmowałam się zarządzaniem zespołem konsultantów i trenerów, pełniłam również funkcje managera projektów jak również w organizacjach rolę HR Managera. Jestem trenerem z zakresu umiejętności managerskich oraz zarządzania zasobami ludzkimi, a szczególnie bliskie są mi aspekty rozwoju pracownika w organizacji. Posiadam ponad 2000 godzin praktyki trenerskiej na sali szkoleniowej, ponad 1500 godzin sesji mentorskich i ponad 2000 godzin sesji coachingowych. Zajmuję się badaniem potrzeb szkoleniowych, nakreślaniem planów rozwojowych dla klientów oraz współtworzeniem koncepcji organizacyjnych dla firm zarówno sektora MŚP jak i międzynarodowych korporacji, prowadzę projekty rekrutacyjne i rozwojowe dla pracowników firm. Specjalizuję się w działaniach związanych ze strategicznymi rozwiązaniami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i usprawnieniami komunikacyjnymi. Wspieram organizacje w drodze do turkusowego zarządzania i jestem współtwórcą nowego programu rozwojowego Holilider, który przygotowuje liderów do tworzenia organizacji przyszłości.
Prowadzę też Szkołę Coachingu i Team Coachingu w której przygotowuje do zawodu coacha w ramach międzynarodowej akredytacji ICF ACSTH. Dotychczas brałam udział w przygotowaniu około 1000 osób do zawodu coacha, zarówno jako trener, coach ale również mentor. Wykładam na Uczelniach Wyższych w całym kraju.
Prywatnie jestem mamą Natalki i Ksawergo, fascynuje się rozwojem dzieci a także kształtowaniem się relacji rodzicielskich w oparciu o teorię więzi Bolbwy’ego. Na co dzień dążę do pełni.

 

Emil Osiewicz

Od wielu lat doradzam firmom w sytuacji zmiany: od wdrożenia nowego systemu IT przez optymalizację procesów aż po głęboką restrukturyzację. Korzystałem z wielu narzędzi, ale kaizen był moim największym odkryciem na tej drodze. To pierwsza biznesowa filozofia, która tak precyzyjnie odpowiada na wyzwania coraz szybciej zmieniającego się świata.

Pasjonuje mnie rozwój ludzi, dlatego też wytrwale zmieniam siebie. Stale poszukuję nowych inspiracji i docierania poza horyzonty. Oprócz zarządzania firmą, latam na paralotni, podróżuję na rowerze i motocyklu, strzelam sportowo i stale ulepszam swoje codzienne nawyki.

Profesor Andrzej Blikle

W latach 1990-2010 prezes zarządu A. Blikle Sp. z o.o. istniejącej nieprzerwanie od roku 1869, dziś wiceprzewodniczący rady nadzorczej. Profesor matematyki i informatyki w Polskiej Akademii Nauk, członek Europejskiej Akademii Nauk (Akademia Europaea) członek honorowy i były prezes Polskiego Towarzystwa Informatycznego. Członek blisko 30 organizacji w tym Komitetu Mazowieckiej Nagrody Jakości, Rady Języka Polskiego PAN i Rady Fundacji FOR. Prezes stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych i przewodniczący Rady Centrum im. Adama Smitha. „Człowiek Jakości Roku 2010” przyznany przez Kongres Polskich Menedżerów Jakości ISO POLAND 2011. Prowadzi własną firmę doradczą w obszarze zarządzania kompleksową jakością (TQM).


Partnerzy

Mennica Wrocławska
BNI Polska
Gra o Milion
Rekruter
Maculewicz
Stowarzyszenie branży eventowej