Urodzinowe BookParty "Nigdy nie stój sama" - Czy networking ma płeć?

Data: 13.11.2017, godz: 16.30

Miejsce: Bussines Link PGE Narodowy

ul. Al. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa

klatka K4

 

 

 

 

Zapraszamy Ciebie na wyjątkowe spotkanie, Book party, którego tematem przewodnim będzie: 
Czy networking ma płeć?

Zaprezentujemy naszą najnowszą książkę pt. ”Nigdy nie stój sama".  Spojrzeliśmy z Agatą na networking z kobiecej strony. Zapytaliśmy setki przedsiębiorców o ich odczucia i opinie.  Podczas eventu przedstawimy wyniki badań (dokładnie opisane w książce) i omówimy różnice i cechy wspólne w networkigu różnych płci.

 • Pokażemy inne spojrzenie na budowanie relacji w biznesie
  Powiemy, jak efektywniej poruszać się w świecie eventów,
  Pomożemy lepiej przełamywać lody, prowadzić 'small talk', przemieszczać się, czy przedstawiać innych.

 

To spotkanie ma wyjątkowy charakter – świętujemy nie tylko z okazji wydania mojej nowej książki z Agatą…  Ale też obchodzę swoje 61 urodziny

 

Oczekujemy na Ciebie i Twoich znajomych na urodzinowej konferencji AGT i Book Party 13.11 na Stadionie PGE Narodowy od godz. 16.30 do 20.30. (Wejście K)

 

Na naszej konferencji nawiążesz wartościowe  relacje z naszymi intersującymi znajomymi i ciekawie spędzisz czas nie tylko na Networkingu – zapewniamy fachową wiedzę merytoryczną.

Agenda Akademii:

 • 16:30 - 17:30 Rejestracja i Sesja Networkingowa - szansa na rozwinięcie swoich umiejętności komunikacji oraz nawiązanie wartościowych kontaktów.
 • 17:30 - 17:45 Powitanie - Rozpoczęcie spotkania
 • 17:45 - 18:05 Panel dyskusyjny cz.1
 • 18:10 - 18:30 Panel dyskusyjny cz.2
 • 18:30 - 19:00 Przerwa networkingowa, poczęstunek.
 • 19:00 - 19:30 Panel dyskusyjny cz.3
 • 19:30 - 19:40 Podsumowanie spotkania 
 • 19:40 - 20:30 Sesja Networkingowa - zdjęcia z gośćmi i rozmowy.

Opcje dodatkowe:

15:15 - 16:30 Szkolenie Networking Master Class  (dla osób które wykupiły opcję)

 • od 20:30 Kolacja z Prelegentami i Grzegorzem (dla posiadaczy Biletu VIP)
 • Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. 

Cena biletu wzrasta od Piątku przed wydarzeniem oraz rejestracja kończy się w Poniedziałek o 12:00. Bardzo prosimy o wcześniejsze kupowanie biletu, aby nie było problemu z dostępnością.image

Co można osiągnąć na Akademii Rekomendacji:

 • nawiązać wartościowe relacje biznesowe pomiędzy przedsiębiorcami
 • praktyczne przećwiczenie umiejętności networkingu i udzielania rekomendacji
 • otrzymanie nowej wiedzy i odpowiedzi na pytania z zakresu rekomendacji w biznesie 
 
Sponsorzy wydarzenia   

MC-logo    BusinessLink_logo_pion
        

 

 

Patroni Medialni

                    

Olga Krzemińska-Zasadzka

managing director Agencji eventowej Power, PowerSport i DMC Poland, vice-prezes i założyciel Stowarzyszenia Branży Eventowej,

członek Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce, Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel, a także Society for Incentive Travel Excellence. W tym roku członek jury w prestiżowym konkursie Eventex Awards. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej (studia licencjackie z finansów i bankowości) i Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie (studia magisterskie z finansów i rachunkowości).

Łączy w sobie ciekawość podróżnika oraz odwagę, pasję i wytrwałość sportowca, dzięki czemu doskonale odnajduje się w jednej z najbardziej stresujących branż na świecie. Od 1997 organizuje wyjazdy oraz zarządza stworzoną przez siebie agencją POWER /EVENT, INCENTIVE, CONFERENCE, SPORT/ zdobywając z roku na rok coraz większy udział w polskim rynku. Wierzy, że ciężką pracą można przenosić góry. Pomimo wielu trudów, nieprzespanych nocy i wymagających Klientów nie zamieniłaby swojej pracy na żadną inną.  Pasjonatka podróży i sportu w każdym wydaniu – począwszy od nart, snowboardu, rowerów i kite'ów, na nurkowaniu i squash-u kończąc (była wicemistrzynią Polski w squash-u). Gromadzi inspirujące i motywujące cytaty, by zawsze mieć ten potrzebny pod ręką. „BELIVE the POWER and Beauty of your Dreams” – to jej ostatnio ulubiony.

Krzysztof Litwiński

Prezes Instytutu Colina Rose, były tłumacz Prezydenta USA

Propagator szczęśliwego życia i osobistej efektywności.
Były osobisty tłumacz m.in. Prezydenta USA George W. Busha i brytyjskiej Premier Margaret Thatcher. Wieloletni partner Briana Tracy w Polsce.
W ciągu kilku lat zmienił małą, zbankrutowaną firmę w ogólnopolską sieć nowoczesnych szkół szybkiej nauki angielskiego o bezprecedensowej skuteczności.
Silne osobiste przeżycie w wieku 11 lat nadało jego życiu kierunek, który najlepiej oddaje motto US Army: nikogo nie zostawiamy (no-one is left behind). Zasada ta przyświeca mu we wszystkim, co robi zawodowo i prywatnie.
Po uszy zakochany w żonie i dwóch córkach. Mając 52 lata przebiegł pierwszy maraton. Najchętniej przygarnąłby wszystkie niechciane psy.

Wioletta Fabrycka

Z wykształcenia filolog romański, z wyboru, przez większość życia zawodowego, handlowiec i marketingowiec w firmach związanych z szeroko rozumianą branżą budowlaną (biuro projektowe, inwestor i inwestor zastępczy, facility management, wyposażenie wnętrz i generalny wykonawca).

Praca w firmach o tak różnorodnym zakresie działalności pozwoliła Jej na poznanie w praktyce całego procesu inwestycyjnego, również od strony marketingu, PR i CSR, którymi zainteresowanie zaowocowało dyplomem ukończenia studiów z zakresu zarządzania na warszawskiej SGH we współpracy z paryską uczelnią HEC.

Regularnie uczestniczy w branżowych konferencjach oraz uważnie obserwuje dobre praktyki firm z sektora budowlanego i aktualne trendy rynkowe. Zdobytą wiedzą dzieli się od kilku lat ze studentami stacjonarnymi i podyplomowymi na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej.

Obecnie pracuje w dziale handlu i marketingu RD bud, Generalnego Wykonawcy specjalizującego się w budowie oraz renowacji i rozbudowie centrów handlowych, hoteli, biur, obiektów mieszkaniowych, przemysłowych, salonów samochodowych i stacji serwisowych.


Partnerzy

Mennica Wrocławska
BNI Polska
Gra o Milion
Rekruter
Maculewicz
Stowarzyszenie branży eventowej